Cześć...

Mam na imię Piotrek i cieszę się, że trafiłeś/łaś na tą stronę. Jestem szczęśliwym mężem Kasi i ojcem dwójki wspaniałych chłopaków Olka i Michała. To oni uświadamiają mnie jak cenne są wspomnienia i chwile spędzone razem, do których wracamy dzięki wywołanym zdjęciom. Uwielbiam czytać książki i razem z rodziną oglądać filmy na Netflixie i HBO GO. Uwielbiam świat Formuły1 i wszystko co się z nim wiąże. Cierpliwości cały czas uczy mnie nasz pies Borys 🙂

Zawodowo jako fotograf spełniam się od 2011 roku chodząc na śluby, plenery, chrzty, osiemnastki, robiąc zdjęcia dzieciakom w szkołach. Oprócz tego od 2003 jestem kierownikiem działu graficznego w dużym wydawnictwie prasowym. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, dlatego jeżdżę na szkolenia oraz staram się czytać dużo książek i przeglądać magazyny branżowe.

Czujecie, że mógłbym być fotografem dla Was?

Teraz, kiedy wiecie o mnie więcej możecie zdecydować czy warto ze mną współpracować. Napiszcie maila, wiadomośc na mesengerze lub po prostu zadzwońcie do mnie. 

“Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali”

Don McCullin